Servisní služby

Po - Pá: 7:00 - 18:00, So: 8:00 - 12:00

T: +420 380 070 082

servis@hyundaicentrum.cz

Tomáš Holický

Tomáš Holický

Vedoucí servisu

T: +420 380 070 039

M: +420 777 456 316

tomas.holicky@hyundaicentrum.cz

Tomáš Skála

Tomáš Skála

Garanční technik

T: +420 380 070 038

M: +420 777 456 314

tomas.skala@hyundaicentrum.cz

Radomír Vaněček

Radomír Vaněček

Servisní poradce - havárie

T: +420 380 070 036

M: +420 777 456 305

radomir.vanecek@hyundaicentrum.cz

Petr Slanina

Petr Slanina

Servisní poradce - havárie

T: +420 380 070 039

M: +420 777 456 327

petr.slanina@hyundaicentrum.cz 

Prodej nových vozů

Po - Pá: 8:00 - 18:00, So: 9:00 - 12:00

E: prodej@hyundaicentrum.cz

Jiří Tesař

Jiří Tesař

Vedoucí prodeje nových vozů

T: +420 380 070 030

M: +420 777 456 320

jiri.tesar@hyundaicentrum.cz

Tereza Vighová

Tereza Vighová

Prodejce nových vozů

M: +420 778 484 819

tereza.vighova@hyundaicentrum.cz

Petr Zich

Petr Zich

Prodejce nových vozů

T: +420 380 070 033

M: +420 777 456 308

petr.zich@hyundaicentrum.cz

Marek Volf

Marek Volf

Prodejce nových vozů

T: +420 380 070 034

M: +420 777 456 309

E: marek.volf@hyundaicentrum.cz

Sklad náhradních dílů

Po - Pá: 7:00 - 18:00, So: 8:00 - 12:00

T: +420 380 070 045

E: sklad@hyundaicentrum.cz

Ivan Petrák

Ivan Petrák

Vedoucí prodeje dílů a příslušenství  

T: +420 380 070 045

M: +420 777 456 303

ivan.petrak@hyundaicentrum.cz

David Eliáš

David Eliáš

Prodejce dílů a příslušenství   

T: +420 380 070 045

sklad@hyundaicentrum.cz 

Prodej a výkup ojetých vozů

Po - Pá: 8:00 - 18:00, So: 9:00 - 12:00

T: +420 777 456 333

E: bazar@hyundaicentrum.cz

Petr Podzemský

Petr Podzemský

Vedoucí prodeje ojetých vozidel  

M: +420 777 456 333

petr.podzemsky@hyundaicentrum.cz

Prodej a Servis Strakonice

Písecká 382, Strakonice, 386 01

Po - Pá: 7:30 - 16:30, So-Ne: ZAVŘENO

strakonice@hyundaicentrum.cz

Jitka Mošovská

Jitka Mošovská

Asistentka servisu

M: +420 777 456 331

jitka.mosovska@hyundaicentrum.cz

Filip Brejcha

Filip Brejcha

Servisní poradce

M: +420 777 456 315

filip.brejcha@hyundaicentrum.cz

Kamil Dejmek

Kamil Dejmek

Prodejce Fleet

M: +420 777 456 330

kamil.dejmek@hyundaicentrum.cz

Vedení společnosti

Hyundai Centrum CB s.r.o.

U Staré trati 1733/5, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice

IČ: 04413687   DIČ: CZ 04413687

Otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Tel: +420 380 070 030

hyundai@hyundaicentrum.cz

Jindřich Šulc

Jindřich Šulc

Jednatel

M: +420 602 782 445

jindrich.sulc@hyundaipraha.cz

Michal Hanetšlegr

Michal Hanetšlegr

Jednatel

M: +420 775 448 638

michal.hanetslegr@hyundaicentrum.cz

Kateřina Hoffmannová

Vedoucí finančního oddělení

M: +420 777 456 310

katerina.hoffmannova@hyundaicentrum.cz

Marketa Turková

Markéta Turková

Účetní

M: +420 777 456 311

marketa.turkova@hyundaicentrum.cz

Andrea Schwarzova

Andrea Schwarzová

Recepční

T: +420 380 070 030

M: +420 724 884 442

recepce@hyundaicentrum.cz


Kontaktní formulář

Údaje označené * jsou povinné

Zpracování osobních údajů se řídí těmito Zásadami zpracování osobních údajů.